Obrázek na pozadí - výhodná koupě nemovitosti Obrázek na pozadí - výhodná koupě nemovitosti Obrázek na pozadí - výhodná koupě nemovitosti Obrázek na pozadí - výhodná koupě nemovitosti Obrázek na pozadí - výhodná koupě nemovitosti Obrázek na pozadí - výhodná koupě nemovitosti
Co pro Vás můžeme udělat?

Hypoteční kalkulačka umožňující výpočet změny splatnosti nebo změny splátky po mimořádné splátce hypotéky v MS Excel 2016

Kalkulačka mimořádných splátek hypotéky

Hypoteční kalkulačka ke stažení ZDARMA

Na této stránce si můžete stáhnout hypoteční kalkulačku, kterou můžete používat k propočítávání splátek hypotéky. Dokáže ale také vypočítat:

  • vývoj jistiny v jednotlivých měsících a letech,
  • jak se změní splatnost hypotéky po provedení mimořádné splátky,
  • nebo jak se změní splátky hypotéky po provedení mimořádné splátky.

Žádný učený z nebe nespadl

Pokud náhodou najdete v kalkulačce nějaké „mouchy“, nebo Vám bude připadat, že špatně počítá, uložte ji prosím v chybové situaci a pošlete mi ji na e-mail tomas.prcik(zavinac)callidoreality.cz k opravě. Kalkulačku si můžete stáhnout kliknutím na tento odkaz nebo na obrázek šipky Ke stažení níže.

Hypoteční kalkulačka v MS Excel ke stažení
×

Udělením tohoto souhlasu nám dáváte svolení, abychom na Vámi uvedenou adresu odeslali Vámi požadovaný e-book a nejvýše 14 e-mailových (převážně vzdělávacích) zpráv ročně, z nichž nejvýše dvě mohou obsahovat nabídky služeb Callido Reality.


Více o našich zásadách ochrany osobních údajů si můžete přečíst na tomto odkaze.

E-Book zdarma: Skryté vady bytů

Než opustíte tento web, stáhněte si e-book Skryté vady bytů. Bude se Vám hodit na prohlídkách.

Facebook logo
WhatsApp logo
Twitter logo
Pinterest logo
Google+ logo
LinkedIn logo