Obrázek na pozadí - výhodná koupě nemovitosti Obrázek na pozadí - výhodná koupě nemovitosti Obrázek na pozadí - výhodná koupě nemovitosti Obrázek na pozadí - výhodná koupě nemovitosti Obrázek na pozadí - výhodná koupě nemovitosti Obrázek na pozadí - výhodná koupě nemovitosti
Co pro Vás můžeme udělat?

Jak investovat pohodlně do nemovitostí na pronájem v zahraničí. Třeba jen pár tisíc

Chtěli byste investovat do nemovitostí na pronájem, ale nechcete si kvůli tomu brát vysokou hypotéku? Nebo už do nemovitostí na pronájem investujete a chtěli byste se zbavit starostí s nájemníky?

Představíme Vám způsob investování do bytů, rodinných domů a zemědělské půdy v zahraničí (zejména ve Spojených státech), která Vás potěší:

  • nebudete si muset brát vysoké dluhy,
  • nebudete mít žádné měsíční splátky,
  • nebudete muset investovat a půjčovat si miliony, nebo se vůbec neúčastnit,
  • budete moct investovat klidně jenom po tisícovkách,
  • nečekají Vás žádné starosti s nájemníky, protože se o ně místo Vás postará někdo jiný.

I pro rodiny s dětmi a lidi po pětačtyřiceti:-)

Koupit si investiční byt, abyste měli v důchodu navíc příjem z nájmu, je v Česku velice oblíbené. A není divu. Nemovitostí jsou jednou z nejlepších investičních možností.

Pokud ale máte děti, jste v „plném finančním zápřahu“ a moc peněz Vám každý měsíc navíc nezbyde, je obvykle už příliš nepohodlné vzít si další velkou hypotéku na investiční byt.

Podobné je to i pro lidi v pozdějším středním věku, kdy už se sice Vaše děti o sebe finančně samy postarají, ale banka už Vám na moc dlouho nepůjčí. Takže nákup investičního bytu obnáší už docela nepohodlné splátky hypotéky okolo dvaceti tisíc. Nebo i více.

Ukážeme Vám, jak můžete investovat do nemovitostí jenom z peněz, které máte každý měsíc navíc. Bez zátěže vysokých měsíčních splátek.

Žádné „ber všechno, nebo nic“

Když si chcete koupit investiční byt v Česku, jste dnes už i mimo Prahu v situaci: „Investuj milión a dalších pět si půjč, nebo nech být“. Je to „všechno, nebo nic“. Buď musíte hodně investovat a mít vysoké dluhy, nebo se investice nemůžete účastnit.

A v podobné situaci paradoxně jste, když pár let po nákupu investičního bytu potřebujete větší peníze – třeba na rekonstrukci svého vlastního bydlení. Investiční byt kvůli tomu nejspíš neprodáte, takže si musíte jít znovu půjčit. A platit úroky.

Namísto toho Vám představíme pohodlnou možnost investování do bytů a domů na pronájem, kdy můžete investovat postupně jenom z volných peněz. A jenom část své investice pak v případě potřeby prodat.

Bez dluhů

Jestli je Vám víc než čtyřicet pět, tak už ten pocit znáte. Závazky z hypoték jsou čím dál víc nepříjemnější. Čím je člověk starší, chce se mu do nových dluhů méně a méně. I když jsou na smysluplnou věc.

Představíme Vám investici do nemovitostí na pronájem bez dluhů. Mnohem příjemnější.

Diversifikujete Česko

Velkou výhodou možnosti, kterou Vám chceme ukázat, je, že investujete mimo Česko. Má to pro Vás dvě výhody.

Tou první je, že ne vždycky rostou ceny nemovitostí do nebe. Jak to můžete vidět na následujícím grafu vývoje cen nemovitostí k bydlení v Japonsku z dílny pobočky americké centrální banky v St. Louis. A proto není dobré investovat jenom v Česku. Protože nikdy nevíte, jestli ceny nemovitostí u nás díky stárnutí populace "nenaberou" stejný směr.

Vývoj cen nemovitostí v Japonsku

Druhou výhodou je, že nikdy nevíte, jestli se nebudete muset stěhovat za hranice. A tam začínat úplně znovu. A peníze navíc se v takové situaci můžou hodit.

Bez starostí s nájemníky

Jestli investiční byty v Česku už pronajímáte, oceníte tuto možnost investování ještě víc. Už žádné problémy s tím, že si Vaši nájemníci koupili kočku, která Vám dodrápala celý byt, s troubou a varnou deskou špinavými tak, že už nejdou vyčistit, s lakem na vlasy vylitým do vany. To všechno za Vás vyřeší někdo jiný. A vy se o těchto problémech ani nedozvíte.

Žádné bizarnosti:-)

Způsob investování, který Vám chceme představit, není nic exotického. Podle informací dostupných na internetu ho využívá v průměru v podstatě každý občan Spojených států v aktivním věku.

Klidně při vaření

Jak investovat do bytů, domů a zemědělské půdy v zahraničí na pronájem, se navíc dozvíte velice pohodlně. Připravili jsme o tom pro Vás totiž video kurs, který budete moct klidně většinu času poslouchat třeba při přípravě večeře pro děti. Bude Vás stát jenom trochu času navíc. A dozvíte se něco nového, o čem možná zatím vůbec netušíte.

Cena

Cena kursu v roce 2024 bude 2 790 Kč.

Garance vrácení ceny

Abychom Vám to udělali ještě příjemnější a riskovali jste ještě méně, nabízíme Vám po dobu 30 dnů od vstupu do kursu garanci vrácení ceny. Když nám do 30 dnů dáte vědět, že se Vám kurs nelíbil a nepřinesl Vám nic, co by stálo za jeho cenu, Váš vstup do kursu Vám zrušíme a vrátíme Vám peníze. Takže neriskujete vůbec nic. Tak neváhejte a rovnou si ho objednejte.

Vstup do kursu

Do kursu bylo možné naposledy vstoupit v listopadu 2023. Znovu ho pravděpodobně zpřístupníme v roce 2024. Jestli chcete, abychom Vám dali o opětovném otevření kursu vědět, stačí vyplnit následující formulář.

×

Udělením tohoto souhlasu nám dáváte svolení, abychom Vás informovali, jakmile kurs znovu otevřeme.


Více o našich zásadách ochrany osobních údajů si můžete přečíst na tomto odkaze.

×

Udělením tohoto souhlasu nám dáváte svolení, abychom na Vámi uvedenou adresu odeslali Vámi požadovaný e-book a nejvýše 14 e-mailových (převážně vzdělávacích) zpráv ročně, z nichž nejvýše dvě mohou obsahovat nabídky služeb Callido Reality.


Více o našich zásadách ochrany osobních údajů si můžete přečíst na tomto odkaze.

E-Book zdarma: Skryté vady bytů

Než opustíte tento web, stáhněte si e-book Skryté vady bytů. Bude se Vám hodit na prohlídkách.

Facebook logo
WhatsApp logo
Twitter logo
Pinterest logo
Google+ logo
LinkedIn logo