Obrázek na pozadí - výhodná koupě nemovitosti Obrázek na pozadí - výhodná koupě nemovitosti Obrázek na pozadí - výhodná koupě nemovitosti Obrázek na pozadí - výhodná koupě nemovitosti Obrázek na pozadí - výhodná koupě nemovitosti Obrázek na pozadí - výhodná koupě nemovitosti
Co pro Vás můžeme udělat?

Ocenění domu

Chystáte se koupit si dům a zajímalo by Vás, jestli jeho cena není příliš přemrštěná? Už za pár dnů můžete mít jasno. Ocenění můžete získat už za 990 Kč – v případě, že pro něj bude snadno dostupné dostatečné množství srovnávacích cen. Může být ale dražší – když dostatek potřebných (i technických) údajů nebude. Ohledně ceny se Vám tedy každopádně ozveme předem, abychom Vám nedělali nemilá překvapení.

Naše ocenění můžete použít i pro dědické řízení. Takové bývá obvykle potřeba vypracovat formálně kvalitněji, takže u něj prosím počítejte s cenou v rámci nízkých tisíců korun. I v tomto případě se Vám ohledně ceny ozveme předem, abychom Vás nepřekvapovali.

Pro ocenění budeme potřebovat následující údaje.

×

Udělením tohoto souhlasu nám dáváte svolení, abychom uvedené údaje k nemovitosti použili k vypracování ocenění nemovitosti pro Vás. A dále, abychom Vaše jméno a příjmení a telefonní číslo použili k tomu, že Vám zavoláme. Buď proto, že budeme potřebovat upřesnit některé údaje o nemovitosti, nebo proto, abychom se s Vámi dohodli, na jakou e-mailovou adresu Vám máme výsledek ocenění poslat:-).


Více o našich zásadách ochrany osobních údajů si můžete přečíst na tomto odkaze.

×

Udělením tohoto souhlasu nám dáváte svolení, abychom na Vámi uvedenou adresu odeslali Vámi požadovaný e-book a nejvýše 14 e-mailových (převážně vzdělávacích) zpráv ročně, z nichž nejvýše dvě mohou obsahovat nabídky služeb Callido Reality.


Více o našich zásadách ochrany osobních údajů si můžete přečíst na tomto odkaze.

E-Book zdarma: Skryté vady bytů

Než opustíte tento web, stáhněte si e-book Skryté vady bytů. Bude se Vám hodit na prohlídkách.

Facebook logo
WhatsApp logo
Twitter logo
Pinterest logo
Google+ logo
LinkedIn logo