Obrázek na pozadí - výhodná koupě nemovitosti Obrázek na pozadí - výhodná koupě nemovitosti Obrázek na pozadí - výhodná koupě nemovitosti Obrázek na pozadí - výhodná koupě nemovitosti Obrázek na pozadí - výhodná koupě nemovitosti Obrázek na pozadí - výhodná koupě nemovitosti
Co pro Vás můžeme udělat?

Najdeme Vám hezký byt a vyjednáme slevu z ceny i 20 %

Chcete si koupit krásný slunný byt pro sebe, svoji přítelkyni, svého přítele nebo pro svoji rodinu? Nebo chcete, aby pro Vás někdo našel malý levný byt jako výhodnou investici?

Líbilo by se Vám, kdyby Vám někdo pomohl zkontrolovat, jestli byt nemá nějaké skryté vady, jestli ho nekupujete příliš draze, pomohl Vám zkontrolovat smlouvy, abyste nepřišli o byt i o peníze, a k tomu Vám vyřídil mimořádně výhodnou hypotéku? A případně i našel atraktivního nájemníka, když budete chtít byt pronajímat?

Jestli ano, tak jste na správné stránce.

Hledání bytu je náročné na čas a energii

Na první pohled se to nezdá. Hledání bytu je ale často docela náročné. Fotky na internetu od koupě spíš odrazují a, co je horší, většinou se z nich nic nedozvíte o tom, jak je byt vlastně uspořádaný a jak velké a hezké má místnosti.

Takže Vám často nezbude nic jiného, než o to víc jezdit „po prohlídkách“, „utrhávat se na prohlídky z práce“ v pracovní době nebo na ně jezdit večer za tmy, kdy už pořádně není nic vidět.

Hledání bytu je navíc o to těžší, že opravdu hezkých bytů je nejen v Praze hodně málo. U starších bytů už často nevyhovuje uspořádání, u novostaveb kvalita oken a hlukové izolace.

Estetická kontrola bytu nestačí

Když už přijedete na prohlídku, řešíte možná problém, na co se vlastně zeptat. Na co dávat pozor.

Většinou se lidé na prohlídce podívají na to, jestli nejsou poškrábané podlahy, jestli se jim líbí kuchyňská linka, jestli nejsou příliš podrápaná okna a dveře. A nedostatky za statisíce často objeví, až když je pozdě a byt koupí.

Jen málokdo například ví, že dvojkřídlá francouzská okna u novostaveb se často časem zkřiví a nejdou zavřít, že plísně kolem oken v panelácích v létě nepoznáte, že nejčastějším a nejzávažnějším nedostatkem u novostaveb jsou obvykle mizerná okna s plísněmi v osazení, špatná hluková izolace a zatékání do garáží.

Namísto kontroly estetických nedostatků bytu je tedy důležitější věnovat pozornost spíš stavebnětechnickým vadám. Protože jejich řešení pro Vás bude otravnější a může stát mnohem víc, než výměna kuchyňské linky.

Ceny na internetu jsou i o 20 % přehnané. Nejčastěji překvapivě od přímých majitelů

Velká část majitelů nabízí své nemovitosti často i o 20 % dráž, než za kolik se prodají. Víte proč? Většina lidí má o své nemovitosti nerealistické představy. Lidé si vždycky myslí, že ten jejich byt je hezčí, než jsou ty ostatní.

A tak majitelé často nezkrotí své představy a začnou nabízet nemovitost za vyšší cenu, než je přiměřené.

A proto nemusí tak být obtížné koupit byt, který jste si vyhlédli, i o 20 % levněji, než za kolik ho právě vidíte na internetu.

Možná Vás to překvapí, ale vůbec „nejdráž“ můžete často byt koupit přímo od majitele. Když lidé kupují byt přímo od majitele, ztratí ostražitost, „než když“ ho kupují od realitky. Myslí si, že když ušetří třeba 200 000 Kč na provizi realitky, tak že je to pro ně výhodné. A s dobrým pocitem přitom koupí byt od majitele za cenu podle jeho nejlepších představ. Třeba o milión dráž, než by museli.

Koupě bytu nabízeného realitkou proto vůbec nemusí být tak nevýhodná, jak to na první pohled vypadá. I realitka totiž potřebuje představy majitele nabízeného bytu "zrealitštit", protože ho chce prodat. Může tak být překvapivě Vaším spojencem. Zaplatíte sice nějakých 200 000 Kč za provizi, ale ušetříte možná vysoké stovky tisíc díky tomu, že Vám realitka může pomoci prodávajícího "přemluvit" k prodeji bytu za smysluplnou cenu.

Zjednodušte si život

Jestli si chcete hledání bytu usnadnit, pomoct s výběrem, poradit, na co se zeptat při prohlídce, můžeme Vám pomoct. Bude Vás to stát mnohem méně, než čekáte. A pomůžeme Vám najít krásný byt, možná se vyhnout vadám za stovky tisíc a poradíme Vám, jak si vyjednat pořádnou slevu. Tady je postup:

1. Předvýběr bytů

Jestli si hledáte byt pro svoje vlastní bydlení, je podle našich zkušeností lepší, když si nejširší předvýběr bytů uděláte na začátku sami. Vy víte totiž nejlépe, jaký byt se Vám líbí. Při koupi bytu na pronájem je podle našich zkušeností naopak lepší nechat i nejširší předvýběr na nás.

Pokud to půjde, rovnou z fotek v inzerátu Vám pomůžeme poznat potenciál bytu - pro vytvoření hezkého bydlení, výhodnou investici, ale i skryté vady, které by Vám bydlení zničily.

2. Půjdeme společně na prohlídku

Ani realitka, ani majitel, nemají zájem Vás aktivně upozorňovat na vady bytu. Musíte je buď sami poznat, nebo vědět, kdo Vám o nich (ochotně) poví.

Když si nás vezmete s sebou na prohlídku, pomůžeme Vám rovnou poznat skryté vady, které snižují hodnotu bytu o statisíce korun.

3. Když to bude potřeba, přizveme stavebního auditora

Pokud si nebudeme po prohlídce jistí, zda je byt v pořádku, zavoláme na pomoc stavebního auditora. Stavební auditor Vám pomůže:

  1. Předem se vyhnout vadám (plísním, zatékání v bytě), které by Vám zničily příjemné bydlení a poškodily by Vaši investici.
  2. Říct si o adekvátní kompenzaci za poruchy, které byste museli opravovat.
  3. Potvrdit si, že je byt fit a že je výhodné si ho koupit.

4. Vyjednávání slevy i 20 %

Poradíme Vám, jak postupovat, kdy a jakou nabídku majiteli předložit, abyste měli vysokou šanci, že se s Vámi dohodne na nižší ceně. A při tom si Vás navíc oblíbil.

5. Právní posouzení

Paralelně se stavebním auditem může běžet posouzení návrhů smluv advokátem. Vybrali jsme pro Vás advokáta naší realitní kanceláře, který má s právem k nemovitostem dlouhodobé zkušenosti.

6. Zařídíme Vám výhodnou hypotéku

Ve spolupráci s našimi partnery pro Vás zajistíme mimořádně výhodnou hypotéku.

Milé ceny

Ceny, za které to všechno můžete získat, Vás mile překvapí.

Ceník
Odborné konzultace 1 000 Kč / hod, nebo předem dohodnutá cena
Vyhledání nemovitosti od 500 Kč / hod.
Společné prohlídky 500 Kč / hod., min. však 1 500 Kč
Vyjednání slevy 20 % z vyjednané slevy; nejméně však 500 Kč / hod.
Stavební audit
Přibližně 100 Kč / m2. K hypotéce nad 3 mil. Kč od našich partnerů zdarma!
Právní posouzení
1 500 Kč / hod.

Neváhejte

Neváhejte proto a ulevte si od únavného vyhledávání nemovitostí. Když nám nezavoláte, budete dál trávit čas po večerech vyhledáváním inzerátů, ježděním na prohlídky v pracovní době, a nebudete možná ani tušit, na co je potřeba se na prohlídce zeptat, abyste odhalili závažné vady, které Vám mohou otravovat pohodlné bydlení nebo snížit hodnotu bytu v budoucnu.

Když nám zavoláte, byt nejspíš koupíte za o hodně nižší cenu, s větší šancí na jeho zhodnocení, a budete se moct soustředit jenom na to, jestli se Vám líbí. Zavolejte nám hned teď a získejte skvělou investici nebo nové krásné bydlení.

×

Udělením tohoto souhlasu nám dáváte svolení, abychom na Vámi uvedenou adresu odeslali Vámi požadovaný e-book a nejvýše 14 e-mailových (převážně vzdělávacích) zpráv ročně, z nichž nejvýše dvě mohou obsahovat nabídky služeb Callido Reality.


Více o našich zásadách ochrany osobních údajů si můžete přečíst na tomto odkaze.

×

Udělením tohoto souhlasu nám dáváte svolení, abychom na Vámi uvedenou adresu odeslali Vámi požadovaný e-book a nejvýše 14 e-mailových (převážně vzdělávacích) zpráv ročně, z nichž nejvýše dvě mohou obsahovat nabídky služeb Callido Reality.


Více o našich zásadách ochrany osobních údajů si můžete přečíst na tomto odkaze.

E-Book zdarma: Skryté vady bytů

Než opustíte tento web, stáhněte si e-book Skryté vady bytů. Bude se Vám hodit na prohlídkách.

Facebook logo
WhatsApp logo
Twitter logo
Pinterest logo
Google+ logo
LinkedIn logo