Obrázek na pozadí - výhodná koupě nemovitosti Obrázek na pozadí - výhodná koupě nemovitosti Obrázek na pozadí - výhodná koupě nemovitosti Obrázek na pozadí - výhodná koupě nemovitosti Obrázek na pozadí - výhodná koupě nemovitosti Obrázek na pozadí - výhodná koupě nemovitosti
Co pro Vás můžeme udělat?

Reference kupujících

Reference klientů Callido Reality Z koupě mého prvního bytu jsem měl zpočátku respekt, ale s pomocí pana Prčíka se to nakonec obrátilo v poměrně pohodovou záležitost. Hned při první schůzce jsme si ujasnili co a jak bude probíhat, co mě čeká a nemine, to vše řečeno s velkým přehledem a velice srozumitelně. Už při výběru bytu mi byly poskytnuty neocenitelné služby, když mě pan Prčík po společné prohlídce odradil od koupě bytu, které bych později s dost velkou pravděpodobností litoval. Nakonec se výběr bytu podařil, současně mi byly poskytnuty i praktické rady týkající se dispozice bytu, na co si dávat pozor, dokonce jsem dostal kontakt na architekta, který mi pomůže s rekonstrukcí. Zúřadování veškeré administrativy pojící se s nákupem bytu byl ten hlavní důvod, proč jsem asistenci v této věci poptával. A rozhodně mohu říci, že jsem nelitoval. Veškeré konzultace týkající se úprav smluv, a následně i zajištění financování, probíhaly velice rychle a navíc mi byla vyjednána předkupní a kupní smlouva nadmíru výhodná (včetně výrazného snížení kupní ceny), prakticky vylučující jakákoliv rizika během samotného zprocesování nákupu. To vše navíc podpořeno osobní asistencí nejen při prohlídkách bytu, ale i při samotném podpisu smluv, návštěv katastru apod., zkrátka se jednalo o komplexní servis. Doporučuji všem, kteří potřebují nejen prodat, ale také koupit nemovitost a to rychle a hlavně bezpečně bez ohrožení investovaných peněz. Veškeré konzultace byly vždy otázkou minut, a když bylo třeba, rozhodně se nestalo, že by si na mě pan Prčík neudělal čas, nebo že bych ho snad dostal do úzkých. Zkrátka odborník na svém místě, který si vždy ví rady. Kdo chce koupit či prodat nemovitost pohodlně, bezpečně a bez zbytečných nervů, určitě bude spokojen.

Miroslav Valenta, Kladno


Reference klientů Callido Reality S panem Prčíkem jsem konzultovala výběr nemovitosti a postup při koupi několikrát. Vždy byl velice ochoten, bez ohledu na pracovní dobu. V průběhu konzultace mě doporučil spolupracujícího advokáta. S advokátem byla také velice dobrá domluva. Vše dopadlo podle mého očekávání. Pan Prčík se mnou zůstal v kontaktu i po předání advokátovi, telefonicky. To jsem také ocenila, protože se mnou konzultoval i následné kroky a nemusela ho navštěvovat po každé v sídle společnosti.Celkově jsem velice spokojená s průběhem naší spolupráce. Rozhodně mohu služby Callido doporučit.

Ing. Jitka Tobolová, Praha


Reference klientů Callido Reality S přítelkyní jsme se rozhodli koupit nemovitost a po pár prohlídkách jsme zašli do Callida poslechnout si trochu teorie, abychom více věděli, na co přesně se koukat, na co se ptát a čeho se vyvarovat. Ing. Tomáš Prčík nám udělal přednášku o vadách nemovitostí, jak postupovat při koupi nemovitosti, jak obvykle probíhá koupě nemovitosti a jak kupovat nemovitost, aby se snížila rizika pro kupujícího. Můžu říci, že jsem byl s návštěvou v Callidu spokojený. Rozšířil jsem si obzory a zejména poslední část, týkající se koupě nemovitosti, a postupu při koupi tak, aby se snížila rizika pro kupujícího, mě velice oslovila a pokládám ji za vůbec nejdůležitější z toho, co jsme slyšeli. Tuto část bych doporučil všem, co uvažují o koupi nemovitosti. Myslím si, že Vám to může ušetřit spoustu nervů i peněz. Rozhodně nelituji peněz, které jsem za přednášku zaplatil, myslím si, že to bylo dobrá investice.

Ing. Tomáš Macháček, Praha


Reference klientů Callido Reality Potřebovala jsem během 3 dnů najít pronájem bytu ve specifické a zadané oblasti, 500m od školy mé dcery (to bylo jedno z kriterií). Firma Callido toto zvládla na jedničku. Nemusela jsem se o nic starat, prohlídky navazovaly na sebe, nebyly žádné časové prostoje. Firma vše zařídila včetně smlouvy, snížení nájmu a převodu elektřiny a finální výběr bytu předčil má očekávání. Jsem naprosto spokojená a příště se svěřím opět do rukou odborníků a profesinálů z Callido Reality! Opravdu služby na vysoké úrovni, které mohu jen doporučit.

Petra Hablová, Praha


Reference klientů Callido Reality Na poradenství se mi nejvíce líbil příjemný, věcný výklad lektora a zjevná znalost problematiky. Nikdo mne nenutil přijmou něco, co sám nechci. Absolvoval jsem kurz Jak neztratil peníze při koupi nemovitosti, kde mi byly objasněny funkce katastru nemovitostí, LV. Ocenil jsem i vysvětlení problematiky "katastrální evidence vs. soudy". Dozvěděl jsem se jak postupují bank a byl mi objasněn institu "úschova". Dále jsem absolvoval konzultaci Právní vady nemovitosti, kde mi byly poukázany nejčastější případy vad, účast možných řešení problematiky situací. Ocenil jsem nabídku dodatečné bezplatné konzultace. Konzultace pana Ing. Tomáše Prčíka doporučuji.

Ing. Jiří Kohutka, Praha


Zkušenosti klientů Callido Reality Využila jsem znovu služeb realitky Callido v rámci konzultací při koupi nemovitosti v novém neexistujícím developerském projektu. Z calliďáků mám pocit, že vždy dají do věci pohled navíc, který je hodně užitečný. Ocenila jsem nejen technické, ale i právní rady. Na konzultace při koupi nemovitosti mohu jen doporučit.

Jeste jedno díky, přeji hodně realitních a osobních úspěchů

Eva Šobáňová, Praha


Chci Vam mockrat podekovat, Vase sluzby pro me byly neocenitelne (navic jejich cena mi prisla velmi prijatelna). Ocenuji zejmena ten fakt, ze jsem spoustu veci opravdu uplne pustil a s opravnenou duverou zcela sveril na starost Vam s tim, ze to ohlidate, coz se take stalo. Vase analyzy, detailni kontrola vsech fazi procesu nakupu s optimalizaci ochrany proti fatalni chybe, organizace nutnych pridruzenych cinnosti (stavebni prohlidka domu, pravni servis) byly opravdu skvele a neumim si po pravde predstavit, ze bych si tohle musel zarizovat ja sam. V neposledni rade mi nesmirne pomohlo i Vase vedeni tim procesem (pro me novym), vcetne uklidnovani zjitrenych emoci v pravou chvili a navrhu asertivne formulovanych emailu. Ted jsme uspesne na konci tohoto procesu a za to jeste jednou diky.

RNDr. Tomáš Novotný, Praha


Dlužíme Vám velké poděkování za Vaši pomoc. Velice nás překvapilo zjištění, že existují seriózní a vysoce profesionální společnosti jako je společnost Callido, která neupřednostňuje vlastní zájem nad zájmem klienta. Díky perfektní práci paní Sitařové, celý proces vyřizování hypotéky a vyjednávání nejvýhodnějších podmínek (samozřejmě pro nás) proběhl bez naší účasti, a my jsme se do banky dostavili pouze k podpisu smluv. Když jsme vyšli z banky, tak jsme se poprvé cítili jako vítězové, nikoliv poražení, jako tomu bylo u našich předchozích hypoték. Kdybychom neměli tuto vlastní zkušenost s Callidem, považovali bychom toto tvrzení pouze za pěkný marketingový slogan, kterému už nikdo dnes nevěří. Tímto Vám ještě jednou děkujeme za vyjednanou úrokovou sazbu u dané banky a servis, který jste nám prokázali. Už teď se těšíme na další spolupráci s Vaší společností.

Manželé Giesovi, Praha

×

Udělením tohoto souhlasu nám dáváte svolení, abychom na Vámi uvedenou adresu odeslali Vámi požadovaný e-book a nejvýše 14 e-mailových (převážně vzdělávacích) zpráv ročně, z nichž nejvýše dvě mohou obsahovat nabídky služeb Callido Reality.


Více o našich zásadách ochrany osobních údajů si můžete přečíst na tomto odkaze.

E-Book zdarma: Skryté vady bytů

Než opustíte tento web, stáhněte si e-book Skryté vady bytů. Bude se Vám hodit na prohlídkách.

Facebook logo
WhatsApp logo
Twitter logo
Pinterest logo
Google+ logo
LinkedIn logo