Obrázek na pozadí - výhodná koupě nemovitosti Obrázek na pozadí - výhodná koupě nemovitosti Obrázek na pozadí - výhodná koupě nemovitosti Obrázek na pozadí - výhodná koupě nemovitosti Obrázek na pozadí - výhodná koupě nemovitosti Obrázek na pozadí - výhodná koupě nemovitosti
Co pro Vás můžeme udělat?

Jak zrekonstruovat byt

Během naší již téměř patnáctileté praxe jsme už viděli spoustu bytů po rekonstrukci. Ovšem – a to bez přehánění(!) – snad jenom tak pět z nich bylo zrekonstruovaných tak, že majiteli rekonstrukce přinesla příjemné bydlení a i se mu finančně vyplatila.

A to platí i pro byty, jejichž rekonstrukci navrhli architekti!

Příklady můžete vidět v následujících dvou videích. A také zde.

Zrekonstruovat byt tak, aby se Vám to vyplatilo i finančně (cena bytu stoupla alespoň o investované peníze), je totiž disciplína, která má svá pravidla. A ta je potřeba znát. Pro zajímavost, na další fotce vidíte obývací pokoj po rekonstrukci, kterou navrhli profesionálové. Kteří vědí, jak rekonstruovat byt tak, aby se rekonstrukce i zaplatila.

Jak rekonstruovat byt - obývací pokoj

Návod na peníze a krásu

Jestli se chystáte na rekonstrukci bytu, chcete si vytvořit příjemné bydlení, ale také chcete na rekonstrukci vydělat, můžete si přečíst náš e-book.

Jak rekonstruovat byt

S jeho pomocí si pak můžete navrhnout rekonstrukci sami (příklad podařené rekonstrukce navržené vlastními silami vidíte na předchozí fotce), nebo díky němu můžete být osvíceným partnerem Vašemu architektovi. V e-booku se dozvíte:

E-book Jak zrekonstruovat byt
 • Jak postupovat při rekonstrukci panelákového bytu, když byste potřebovali jednu místnost navíc. A jaké se při tom dělají nejčastější chyby.
 • Jak postupovat při rekonstrukci bytu v cihlovém domě, když byste v něm potřebovali jednu místnost navíc. A jaké se při tom dělají nejčastější chyby.
 • Jak postupovat, když chcete „udělat z garsonky 2+kk“.
 • Pravidla, která Vám pomohou si nejenom vytvořit příjemné bydlení, ale také byt zhodnotit.
 • Pravidla pro rekonstrukci kuchyně a potřebné odstupové vzdálenosti základních kusů nábytku a vybavení.
 • Pravidla pro rekonstrukci obývacího pokoje a potřebné odstupové vzdálenosti základních kusů nábytku.
 • Pravidla pro rekonstrukci ložnice a potřebné odstupové vzdálenosti základních kusů nábytku.
 • Pravidla pro rekonstrukci dětských pokojů a potřebné odstupové vzdálenosti základních kusů nábytku.
 • Pravidla pro rekonstrukci koupelny a potřebné odstupové vzdálenosti základních kusů nábytku a vybavení.
 • Jak vytvořit dojem hodnoty.
 • Jaké volit osvětlení.
 • Jaké volit barvy.

Jestli si chcete udělat ještě přesnější představu, co všechno v e-booku najdete, podívejte se na tuto presentaci nebo si ji stáhněte kliknutím na následující obrázek se symbolem "ke stažení".

Jak zrekonstruovat byt - prezentace - ke stažení

Cena

E-book Jak rekonstruovat byt si od nás můžete koupit za 690 Kč. Za takto nízkou cenu se můžete za hodinu dozvědět znalosti a zkušenosti, které vznikaly desetiletí. Když si e-book naopak nekoupíte, snadno se Vám stane, že se po rekonstrukci cena Vašeho bytu zvýší třeba jenom o půlku toho, co do ní investujete. Takže zbytečně přijdete o statisíce ušlého zisku.

Garance vrácení peněz

Stejně jako u všech našich vzdělávacích e-booků a kursů Vám i pro tento e-book navíc nabízíme garanci vrácení peněz. Když nám dáte do 30 dnů po zakoupení vědět, že podle Vás e-book za jeho cenu nestál, vrátíme Vám peníze a můžete si ho od nás nechat jako dárek.

E-book si můžete objednat pomocí tohoto formuláře.

×

Udělením tohoto souhlasu nám dáváte svolení, abychom na Vámi uvedenou adresu odeslali Vámi požadovaný e-book.


Více o našich zásadách ochrany osobních údajů si můžete přečíst na tomto odkaze.

×

Udělením tohoto souhlasu nám dáváte svolení, abychom na Vámi uvedenou adresu odeslali Vámi požadovaný e-book a nejvýše 14 e-mailových (převážně vzdělávacích) zpráv ročně, z nichž nejvýše dvě mohou obsahovat nabídky služeb Callido Reality.


Více o našich zásadách ochrany osobních údajů si můžete přečíst na tomto odkaze.

E-Book zdarma: Skryté vady bytů

Než opustíte tento web, stáhněte si e-book Skryté vady bytů. Bude se Vám hodit na prohlídkách.

Facebook logo
WhatsApp logo
Twitter logo
Pinterest logo
Google+ logo
LinkedIn logo