Obrázek na pozadí - výhodná koupě nemovitosti Obrázek na pozadí - výhodná koupě nemovitosti Obrázek na pozadí - výhodná koupě nemovitosti Obrázek na pozadí - výhodná koupě nemovitosti Obrázek na pozadí - výhodná koupě nemovitosti Obrázek na pozadí - výhodná koupě nemovitosti
Co pro Vás můžeme udělat?

Náš tým

Ing. Tomáš Prčík

Práci v oblasti nemovitostí se věnuje od roku 2009. Vystudovat ESF MU v Brně, se zaměřením na finance a kapitálové trhy. V roce 2002 založil jeden z prvních webů zaměřených na téma financování bydlení v Česku a do roku 2015 vedl společnost Callido Finance, s. r. o., zaměřenou na zprostředkování hypoték. V roce 2013 založil společnost Callido Reality, kde se do dnes věnuje prodeji a pronájmu nemovitostí a analýzám realitního trhu.

Zájmy

Kapitálové trhy, historie, architektura, dění ve světě, tanec, kajakování.

Petra Vondráčková (roz. Sitařová)

Studovala Fakultu zahraničních vztahů VŠE v Praze. Od roku 2004 pracovala ve společnosti Callido Finance jako hypoteční makléř. S Callidem Rality spolupracuje externě na vyřizování hypoték pro kupující nemovitostí, na předávání nemovitostí, korekturách textů atp.

Zájmy

Cestování, knihy, sport, psi.

Ing. arch. Petr Tichota

Vystudoval Fakultu architektury ČVUT v Praze. Jeden rok studoval také na Fakultät Architektur Bauhaus-Universität ve Výmaru v Německu. Následně pracoval v řadě projekčních kanceláří; mimo jiné také v projekci developerské společnosti Ekospol. Zabývá se diagnostikou poruch staveb a poradenstvím v této oblasti. S Callidem spolupracuje externě. Voláme mu vždy, když si na prohlídkách sami nevíme ohledně technického stavu nemovitostí rady.

×

Udělením tohoto souhlasu nám dáváte svolení, abychom na Vámi uvedenou adresu odeslali Vámi požadovaný e-book a nejvýše 14 e-mailových (převážně vzdělávacích) zpráv ročně, z nichž nejvýše dvě mohou obsahovat nabídky služeb Callido Reality.


Více o našich zásadách ochrany osobních údajů si můžete přečíst na tomto odkaze.

E-Book zdarma: Skryté vady bytů

Než opustíte tento web, stáhněte si e-book Skryté vady bytů. Bude se Vám hodit na prohlídkách.

Facebook logo
WhatsApp logo
Twitter logo
Pinterest logo
Google+ logo
LinkedIn logo