Obrázek na pozadí - výhodná koupě nemovitosti Obrázek na pozadí - výhodná koupě nemovitosti Obrázek na pozadí - výhodná koupě nemovitosti Obrázek na pozadí - výhodná koupě nemovitosti Obrázek na pozadí - výhodná koupě nemovitosti Obrázek na pozadí - výhodná koupě nemovitosti
Co pro Vás můžeme udělat?

Ocenění družstevního bytu

Chystáte se koupit si byt do Vašeho vlastnictví a zajímalo by Vás, jestli není jeho cena příliš přemrštěná? Už za nedlouho můžete mít jasno.

Bude-li pro ocenění dostatek snadno dostupných srovnávacích cen, uděláme Vám ho za pár hodin a bude Vás stát jenom stovku. Když dostatek srovnávacích cen nebude, bude nám jeho vyhotovení trvat pár dnů a jeho cena bude vyšší. Ohledně ceny se Vám proto ozveme předem, abychom Vás nepřekvapovali.

Naše ocenění můžete použít i pro dědické řízení. I v tomto případě závisí cena ocenění hlavně na množství snadno dostupných srovnávacích cen podobných bytů v okolí. Ocenění musí být ale také formálně kvalitnější, takže u něj prosím počítejte s cenou v rámci nízkých tisíců korun. I v tomto případě se Vám proto ozveme předem.

Pro ocenění budeme potřebovat následující údaje.

×

Udělením tohoto souhlasu nám dáváte svolení, abychom uvedené údaje k nemovitosti použili k vypracování ocenění nemovitosti pro Vás. A dále, abychom Vaše jméno a příjmení a telefonní číslo použili k tomu, že Vám zavoláme. Buď proto, že budeme potřebovat upřesnit některé údaje o nemovitosti, nebo proto, abychom se s Vámi dohodli, na jakou e-mailovou adresu Vám máme výsledek ocenění poslat:-).


Více o našich zásadách ochrany osobních údajů si můžete přečíst na tomto odkaze.

×

Udělením tohoto souhlasu nám dáváte svolení, abychom na Vámi uvedenou adresu odeslali Vámi požadovaný e-book a nejvýše 14 e-mailových (převážně vzdělávacích) zpráv ročně, z nichž nejvýše dvě mohou obsahovat nabídky služeb Callido Reality.


Více o našich zásadách ochrany osobních údajů si můžete přečíst na tomto odkaze.

E-Book zdarma: Skryté vady bytů

Než opustíte tento web, stáhněte si e-book Skryté vady bytů. Bude se Vám hodit na prohlídkách.

Facebook logo
WhatsApp logo
Twitter logo
Pinterest logo
Google+ logo
LinkedIn logo