Obrázek na pozadí - výhodná koupě nemovitosti Obrázek na pozadí - výhodná koupě nemovitosti Obrázek na pozadí - výhodná koupě nemovitosti Obrázek na pozadí - výhodná koupě nemovitosti Obrázek na pozadí - výhodná koupě nemovitosti Obrázek na pozadí - výhodná koupě nemovitosti
Co pro Vás můžeme udělat?

Co musíte vědět před stavbou nebo rekonstrukcí rodinného domu

Jestli jste se rozhodli koupit si pozemek a postavit si na něm nový dům, nebudete to mít v jedné věci opravdu jednoduché. Každý kolem Vás do Vás začne něco „hučet“ a radit Vám. Nedejbože, když půjdete na nějaký stavební veletrh.

Všichni začnou mluvit o rosných bodech, parobrzdách, prostupu tepla, větracích jednotkách, výhodách svých stavebních tvárnic, tepelných čerpadel, a tak podobně. Nebude toho zrovna málo, co budete muset poznat, když se o tom všem budete chtít rozhodnout.

Pokud si nechcete postavit opravdu něčím výjimečný dům (z nepálených tvárnic s ovčí vlnou) nebo zkusit nějakou nejnovější technologickou novinku (u které se můžete stát pokusným králíkem), není toho ale zase tolik, co potřebujete vědět.

Náš příběh

Tomáš Prčík - Centrum pasivních domů - certifikát

Já, Tomáš Prčík, autor tohoto článku, jsem byl před léty v podobné situaci, jako jste Vy. Chtěl jsem založit firmu na projektování nízkoenergetických a pasivních domů. Nevěděl jsem o nich ale zhola nic.

Přes své známé jsem se sešel s několika odborníky z ČVÚT. A i oni – ve snaze mi pomoct – se mi pokoušeli vytvořit rozhodovací „pavouky“ na téma, jakou otopnou soustavu zvolit, z čeho domy stavět, atp.

Nevedlo to ale k ničemu. Pořád jsem v tom plaval, protože jsem tomu sám pořádně nerozuměl.

Až jsem to nevydržel a „vychodil“ jsem si kurs Navrhování pasivních domů Českého centra pasivních domů, kde to s námi postupně probrali: od obálky budovy, konstrukčních prvků, oken, přes vytápění, rekuperaci, osazení domu na pozemek a energetickou, stavební a ekonomickou optimalisaci domu.

To mi konečně udělalo jasno. Kurs mi umožnil formulovat si zásady, jak lze postavit energeticky úsporný dům tak, aby byl co nejlépe prostorově uspořádaný a levný na výstavbu.

Typové domy jsme pak nabízeli krásné. Podívejte se sami na jednu naši "typovku" ve videu. Firmu na projektování domů DOMY DOMI jsem pak ale po několika letech zavřel. Zjistil jsem, že je to ohromná odpovědnost s minimálním ziskem.

Poznejte snadno a rychle, jak postavit správně navržený nízkoenergetický nebo pasivní dům. A ušetříte 38 000 Kč

Jestli si říkáte, že by se vám poznatky z kursu Navrhování pasivních domů českého Centra pasivních domů taky hodily, máme pro Vás dobrou zprávu.

To důležité, co potřebujete vědět, se můžete dozvědět asi za hodinu a velice levně. Z krátkého manuálu.

Za hodinu můžete mít skutečně jasno

Co je potřeba vědět o stavbě nebo rekonstrukci domu

Dřív, než si přečtete, kolik se toho v našem manuálu dozvíte, dovolte mi ještě jednou zdůraznit jednu věc. Pro mě osobně bylo absolvování kursu Navrhování pasivních domů největší změnou v tom, že mi to umožnilo navrhování a stavbě rodinných domů rozumět(!). Bez toho, že tomu budete alespoň v nejnutnějším rozumět také, se podle mě nemůžete správně rozhodnout.

Lidově řečeno,: „Může do vás hučet kdo chce co chce zprava zleva, mohou to být i skuteční odborníci a mohou mít i pravdu“, ale bez toho, že budete navrhování a stavbě rodinných domů rozumět v nejnutnějším také, se správně nerozhodnete.

Nemusíte kvůli tomu jít na žádný desetidenní kurs za 38 000 Kč. A ani už trávit večery samostudiem a hledáním a srovnáváním informací na internetu, ve kterých se moc nevyznáte.

Tady je přehled, co se díky našemu krátkému manuálu můžete za hodinu dozvědět:

  • Kterým stavebním prvkům se vyhnout. A ušetřit tak stovky tisíc nebo možná něco přes milion na stavbě domu.
  • Jak vypadá správně navržené prostorové uspořádání. Podle čeho to snadno poznáte.
  • Z čeho postavit zděný dům. Aby to zvládla i průměrná firma, dobře to dopadlo a vzniknul nízkoenergetický dům.
  • Okna: jsou drahá. V létě dům přehřívají a v zimě jimi uniká hodně tepla. Jak to snadno vyřešit.
  • Systém vytápění a ohřevu vody: jednoduchý, levný a už prověřený. Který lze v budoucnu doplnit o soláry (nebo další technické novinky).
  • Rekuperace tepla. Jasno jednou pro vždy.
  • Přehřívání domu v létě. Stále naléhavější téma. Jak ho levně vyřešit. Bez klimatizace a drahých rolet.
  • Co když chcete dřevostavbu. Jak postupovat.
  • Bonus: krby v pasivních a nízkoenergetických domech.

A to je všechno. Víc vědět nepotřebujete.

Co je nutné vědět o stavbě nebo rekonstrukci domu - presentace - ke stažení

Reference čtenářů

Přečtěte si reference čtenářů, kteří e-book četli před Vámi.

Uvažuji o koupi pasivního RD, četl jsem váš e-book Co musíte vědět o rekonstrukci a stavbě domu, e-book jsem ukazoval i svému projektantovi a ten říkal, že toto by si měl přečíst každý, kdo uvažuje o koupi nebo výstavbě RD:-).

Boris Dlouhý, Praha

Cena a garance vrácení peněz

Jasno během hodiny můžete mít jenom za 340 Kč. K tomu od nás máte – stejně, jako na všechny naše další vzdělávací kursy a vzdělávací materiály, garanci spokojenosti. Jestli nám do 30 dnů dáte vědět, že jste zklamaní a že za ty peníze manuál nestál, vrátíme Vám plnou cenu. Takže nic neriskujete.

Jděte na to

Netravte už další čas hledáním informací na internetu po večerech. Už zítra se můžete dozvědět vše potřebné a do čtrnácti dnů můžete mít o výběru domu jasno. Zavolejte si o náš e-book Co je dobré vědět o stavbě domu jeho autorovi Tomášovi Prčíkovi na tel. 775 70 60 10 a můžete si s ním o tom rovnou i popovídat. Jestli máte radši on-line, stačí vyplnit formulář níže. E-book Vám pošleme obratem po připsání peněz na účet.

×

Udělením tohoto souhlasu nám dáváte svolení, abychom na Vámi uvedenou adresu odeslali Vámi požadovaný e-book.


Více o našich zásadách ochrany osobních údajů si můžete přečíst na tomto odkaze.

×

Udělením tohoto souhlasu nám dáváte svolení, abychom na Vámi uvedenou adresu odeslali Vámi požadovaný e-book a nejvýše 14 e-mailových (převážně vzdělávacích) zpráv ročně, z nichž nejvýše dvě mohou obsahovat nabídky služeb Callido Reality.


Více o našich zásadách ochrany osobních údajů si můžete přečíst na tomto odkaze.

E-Book zdarma: Skryté vady bytů

Než opustíte tento web, stáhněte si e-book Skryté vady bytů. Bude se Vám hodit na prohlídkách.

Facebook logo
WhatsApp logo
Twitter logo
Pinterest logo
Google+ logo
LinkedIn logo