Obrázek na pozadí - výhodná koupě nemovitosti Obrázek na pozadí - výhodná koupě nemovitosti Obrázek na pozadí - výhodná koupě nemovitosti Obrázek na pozadí - výhodná koupě nemovitosti Obrázek na pozadí - výhodná koupě nemovitosti Obrázek na pozadí - výhodná koupě nemovitosti
Co pro Vás můžeme udělat?

Případová studie: návrh prostorového uspořádání pro rekonstrukci domu

Podívejte se na video, jak jsme pomohli navrhnout nové prostorové uspořádání domu k rekonstrukci, plného „všelijakých příček“, s malými kuchyněmi, na dům s krásnou přehlednou dispozicí.

Protože se v našem okolí stále setkáváme s chybami při výběru domu k rekonstrukci a následném projektování rekonstrukce, přikládáme několik důležitých pravidel, které vám pomohou prostřednictvím rekonstrukce domu výrazně zvýšit komfort bydlení a – bez přehánění – ušetřit i milionové částky.

  1. Nejdůležitější pro komfort bydlení je zateplení podlahy domu v přízemí. Když nezateplíte podlahu domu v přízemí, tak, i když ho následně „oblepíte celý polystyrénem“, budete pořád chodit „po studené“ zemi a nebudete se v něm cítit dobře.
  2. Po zateplení podlahy domu v přízemí je další prioritou (ohledně zateplování) zateplení stropu nejvyššího podlaží domu. Teplý vzduch totiž stoupá nahoru („neexpanduje do stran“), takže množství energie „ztracené do stropu“ je zcela srovnatelné s množstvím energie „ztraceným do obvodových stěn“.
  3. Až po zateplení podlahy v přízemí a stropu nejvyššího patra přichází v prioritách zateplování na řadu zateplení obvodových stěn a výměna oken.
  4. Výměnou oken a vchodových dveří dům „utěsníte“, takže v něm podpoříte vznik plísní.

Mohlo by Vás dále zajímat:

×

Udělením tohoto souhlasu nám dáváte svolení, abychom na Vámi uvedenou adresu odeslali Vámi požadovaný e-book a nejvýše 14 e-mailových (převážně vzdělávacích) zpráv ročně, z nichž nejvýše dvě mohou obsahovat nabídky služeb Callido Reality.


Více o našich zásadách ochrany osobních údajů si můžete přečíst na tomto odkaze.

E-Book zdarma: Skryté vady bytů

Než opustíte tento web, stáhněte si e-book Skryté vady bytů. Bude se Vám hodit na prohlídkách.

Facebook logo
WhatsApp logo
Twitter logo
Pinterest logo
Google+ logo
LinkedIn logo